23 marzec 2022

Wygrał niemal 230 tysięcy! Grał okazjonalnie, typowanie uważa za zabawę

zdjęcie: Wygrał niemal 230 tysięcy! Grał okazjonalnie, typowanie uważa za zabawę / fot. nadesłane
fot. nadesłane
13 marca 2022 młody mężczyzna zyskał niespodziewany zastrzyk gotówki, grając w darmową zabawę online z typowaniem, SuperGame Jackpot od Superbet. Zasady są proste: rejestrujesz się w aplikacji Superbet, wybierasz Super Game Jackpot, typujesz 5 dokładnych wyników bramkowych meczów i… wygrywasz, już nawet za 1 poprawną odpowiedź! Typujesz bez ryzyka, bez wkładu własnego. To jedyna taka gra u polskich bukmacherów. Zwycięzca to młody człowiek ze Śląska, który niedawno rozpoczął swoją przygodę z typowaniem wyników sportowych. Grał okazjonalnie - co potwierdza, że aby dobrze się bawić i z powodzeniem typować i wygrywać, nie trzeba być fachowcem.


 

SuperGame Jackpot to darmowa gra, która polega na poprawnym wytypowaniu wyników bramkowych meczów piłkarskich w danej rundzie, odpowiadającej kolejce ligowej. Zagrać może każdy zarejestrowany online użytkownik, bez ryzyka przegranej. Główną nagrodę pieniężną zdobywa gracz, który odgadł prawidłowo wszystkie wyniki (w tym przypadku pięciu meczów). Gotówkę za poprawne wytypowanie wyników otrzymują także pozostali uczestnicy, już od jednego dobrze wytypowanego wyniku. Obecnie Superbet, najszybciej rosnący operator w branży gier i zakładów sportowych na polskim rynku, realizuje już drugą edycję tej popularnej gry - SuperGame HD.

Zwycięzca zdobył rekordowe 225 tys. zł. bez wkładu własnego, co oznacza, że wygrał nic nie ryzykując, a jedynie typując dokładne wyniki bramkowe meczów Ekstraklasy. Zdobywca nagrody brał udział dotychczas w 8 rundach rozgrywanych co tydzień, a 9. okazała się strzałem w dziesiątkę.

Ciężko mi uwierzyć, że udało mi się wygrać taką sumę. Oczywiście bardzo chciałem trafić Jackpot i, jak pewnie każdy, typowałem wyniki kolejnych meczów z cichą nadzieją, że się uda. Jednak wiadomość o wygranej kompletnie mnie zaskoczyła - komentuje szczęśliwy zwycięzca.
Do tej pory grałem raczej okazjonalnie, za niskie stawki, a SuperGame Jackpot skusiło mnie tym, że nie wymagało żadnej wpłaty, a jedynie trochę wiedzy, intuicji, no i oczywiście szczęścia.Mimo że w poprzedniej edycji nie padła główna wygrana (w następstwie Mini Cooper został przekazany na licytację w 30. Finale WOŚP), to społeczność grająca w SuperGame może czuć się zadowolona. W 64 poprzednich rundach Superbet rozdał łącznie 1 872 416 zł w gotówce i 600 000 zł w bonusach. Z kolei w samych 6 rundach Super Game Jackpot HD, do graczy trafiło już ponad 462 tys. zł. Pokaźne wygrane i prosty mechanizm typowania zachęcają kolejnych użytkowników do podjęcia wyzwania. Zwiększa się także liczba stałych graczy, którzy zamierzają rozbić Jackpot.

SuperGame to rozrywka dla każdego, którą można podjąć za darmo i bez ryzyka. Przykład naszego ostatniego zwycięzcy pokazuje, że by wygrywać nie trzeba być fachowcem. Wystarczy zmysł obserwacji i odrobina szczęścia. Oczywiście wszystkim chcącym zgłębić tajniki sportu i typowania udostępniamy szereg narzędzi, które są cennym źródłem wiedzy w tej dziedzinie. W naszej aplikacji dostępne są zaawansowane statystyki sportowe, streaming meczów czy SuperSocial - pierwsza na rynku polskim sportowa platforma społecznościowa. SuperSocial to w pewnym sensie Netflix dla graczy, co pozwala na wspólne przeżywanie emocji sportowych, dzielenie się wiedzą, a także śledzenie typów naszych ambasadorów, do których należą takie gwiazdy jak Jerzy Dudek, Sławek Peszko, czy Jan Błachowicz – wyjaśnia Adam Lamentowicz, Prezes Zarządu Superbet.

Choć ostatnie wygrane z pewnością przejdą do historii, to nie koniec ogólnopolskiej gorączki typowania: do SuperGame nadal można dołączyć. W tym tygodniu pula nagród to 75 tys. PLN, w tym Jackpot – 50 tys. Jeżeli nikomu nie uda się wytypować 5 poprawnych wyników, w kolejnej rundzie Jackpot zwiększy się o kolejne 25 tys. i może rosnąć, osiągając maksymalnie 225 000 zł. Duże emocje wciąż jeszcze przed nami - w zaplanowanej na maj rundzie finałowej na zwycięzcę czeka Harley-Davidson® Pan America™ - wielozadaniowy motocykl, stworzony dla aktywnych poszukiwaczy przygód, miłośników eksploracji i dalekich wypraw.
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Sosnowiec
-7.3°C
wschód słońca: 07:10
zachód słońca: 16:44
Koronawirus
śląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Sosnowcu

kiedy
2023-02-11 19:00
miejsce
Komin Music Cafe, Sosnowiec, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-12 16:00
miejsce
Sala Widowiskowo - Koncertowa...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-13 19:00
miejsce
Księgarnia, Sosnowiec, Stanisława...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-14 17:00
miejsce
Sala Widowiskowo - Koncertowa...
wstęp biletowany